Dominik

Za Ostravskou

OSTRAVA-OU-kral

Já jsem Domin a trochu mě překvapuje, jak jsem se sem dostal. Ale užívám si druhým rokem na Ostravské univerzitě a musím říct, že můj kolektiv je úžasný. I když to na první pohled nevypadá, jsem kluk z vesnice, který má jasno ve svých cílech. A když dojde na odreagování, není nic lepšího než gin s tonikem. Ať žije královská krev a pokrevní linie gin tonik!

Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2024?

Není důležité proč bych se chtěl stát králem Majálesu, hlavní je, že se všichni společně vrhneme do všech akcí a aktivit spojené s Majálesem! Dáme do toho všechno a užijeme si tenhle festival do posledního dechu.

Co pro tebe znamená MSK a jakého města si nejvíc vážíš?

Toto místo je jednoznačně domovem s čistým vzduchem, kde se nemusíte bát se nadechnout naplno. Neocenitelné je, že mě dosud okradli pouze dvakrát a vždy mě čekalo překvapení za každým rohem. Dycky Ostrava!

Je ještě něco co bys nám chtěl sdělit?

Nechme modrou barvu vládnout! Přijďte s námi vytvořit šmoulí vesnici, která zanechá stopu na Majálesu.

Rád bych tě pozval na:
Majálesový průvod

Fenomenální jízdu Ostravou v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, se blíží!. Alegorické vozy v nejrůznějších podobách se z Masarykova náměstí vypraví 4. května v 11:10 směrem k open-airu do DOV. Kromě mě a mojí družiny tam budou i kapely, které vystupují na Majálesu!

Hlavní partneři