Královna Ostravského Majálesu

Volba Královny studentů z Moravskoslezského kraje je tu!

Volba nové královny
pro rok 2023

Internetové hlasování probíhá od 7.4. až do 7.5. - hlavního dne oslav!

3.3

Spuštění nominací na nové kandidátky

24.3

Korunovace kandidátů za jednotlivé školy

7.4

Spuštění online hlasování

16.4

Soft Queen

26.4

Představení kandidátek na soutěži studentských kapel

7.5

Volba nové královny na festivalu

Hlasuj pro Královnu Majálesu

Hlasování nyní neprobíhá.

cik-cak-klub-01

Podpoř svoji kandidátku

Za svojí kandidátkou nestojí pouze její královská družina, ale všichni studenti i nestudenti z MSK univerzit. Každý hlas se počítá a každý je vítán, aby se zúčastnil Majálesového měsíce studentů. Společně tak zástupci jednotlivých univerzit vytvoří souboj plný skvělých zážitků, který nemá v Ostravě obdoby!

cik-cak-kral-01

Královna vede družinu v průvodu

Fenomenální jízdu Ostravou v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, vedou právě kandidáti na Krále a Královny. Alegorické vozy v nejrůznějších podobách se z centra Ostravy vypravují směrem k open-airu do DOV. V průvodu se za jednotlivé školy přidávají i populární kapely – ale podoba vozů za dané školy je plně v režii daných studentských týmů.

cik-cak-king-01

Královna v trojboji na open-airu

Majálesový měsíc studentů vyvrcholí během Majáles open-air festivalu v Dolní oblasti Vítkovic. Zde královské družiny předvedou na hlavních pódiích ducha své univerzity, a hlavně oslaví studentský život. O tom, kdo se stane Královnou Majálesu 2023 rozhodnou společná a individuální představení a hlasování návštěvníků přímo na festivalu.

cik-cak-king-02

Královna je mrtva. Ať žije Královna!

Vyhlášení nové Královny proběhne před zraky tisíců návštěvníků. Vítězka bude korunována zastupiteli z celého Moravskoslezského kraje.

Hlavní partneři