Král Ostravského Majálesu

Volba Krále studentů z Moravskoslezského kraje je tu!

Volba nového krále
pro rok 2024

Internetové hlasování probíhá od 5.4. až do 4.5. - hlavního dne oslav!

6.3

UNIPARTY

23.3

SOFT KINGDOM

5.4

STAVBA MÁJKY

10.4

MAJÁLES BANDS CONTEST

13.4

DEJME DĚTEM RODINU

4.5

PRŮVOD A OSTRAVSKÝ MAJÁLES

Hlasuj pro Krále Majálesu

Hlasování nyní neprobíhá.

cik-cak-klub-01

Podpoř svého kandidáta

Za svým kandidátem nestojí pouze jeho královská družina, ale všichni studenti i nestudenti z MSK univerzit. Každý hlas se počítá a každý je vítán, aby se zúčastnil Majálesového měsíce studentů. Společně tak zástupci jednotlivých univerzit vytvoří souboj plný skvělých zážitků, který nemá v Ostravě obdoby!

cik-cak-kral-01

Král vede družinu v průvodu

Fenomenální jízdu Ostravou v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, vedou právě kandidáti na Krále a Královny. Alegorické vozy v nejrůznějších podobách se z Masarykova náměstí vypravují směrem k open-airu do DOV. V průvodu se za jednotlivé školy přidávají i populární kapely – ale podoba vozů za dané školy je plně v režii daných studentských týmů.

cik-cak-king-01

Král v trojboji na open-airu

Majálesový měsíc studentů vyvrcholí během Majáles open-air festivalu v Dolní oblasti Vítkovic. Zde královské družiny předvedou na hlavních pódiích ducha své univerzity, a hlavně oslaví studentský život. O tom, kdo se stane Králem Majálesu 2024 rozhodnou společná a individuální představení a hlasování návštěvníků přímo na festivalu.

cik-cak-king-02

Král je mrtev. Ať žije Král!

Vyhlášení nového Krále proběhne před zraky tisíců návštěvníků. Vítěz bude korunován zastupiteli z celého Moravskoslezského kraje.

Hlavní partneři