Erika

Za Ostravskou

OSTRAVA-OU-kralovna

Čauko, jmenuju se Erika a už druhým rokem studuju sociální pedagogiku na Ostravské univerzitě. Jsem holka z kraje razoviteho, takže se ničeho nebojím a do všeho jdu po hlavě. I přesto, že si umím zachovat tvář diplomatky, umím udělat pořádný bordel a všem ukázat jak to Ostrava umí rozjet. Řekla bych, že jsem docela extrovert a je mě všude plno..kamarádi říkají, že jim ještě na nervy nelezu, tak je to asi v pohodě. Miluju víno, jídlo a ty nejlepší lidi kolem sebe.

Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2024?

Chci být nejen symbolem energie a radosti, ale také hlasem pro všechny studenty, kteří touží po pozitivní změně a příležitostech. Mým cílem je spojit každý kout Ostravské univerzity a všem ukázat jakou show společně dokážeme udělat. Nebojím se žádné výzvy a jsem ready do toho dát vše!

Co pro tebe znamená MSK a jakého města si nejvíc vážíš?

V první řadě bych chtěla říct, že zde žiju celý život takže jsem ostravačka jak cyp a Ostravu mám v krvi. Miluju tady ten nezaměnitelný feeling domova, kde se člověk nenudí ani chvilku a kam se vrací jako na svůj oblíbený koncert, i když zná každou notu nazpaměť nebo..nedorazí vůbec a zabalí to na Stodolní.

Je ještě něco co bys nám chtěla sdělit?

K Majálesu neodmyslitelně patří modrá barva tak stejně, jako k Ostravské univerzitě. Náhoda? Nemyslím si. 

#OSU

Rád bych tě pozvala na:
Majálesový průvod

Fenomenální jízdu Ostravou v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, se blíží!. Alegorické vozy v nejrůznějších podobách se z Masarykova náměstí vypraví 4. května v 11:10 směrem k open-airu do DOV. Kromě mě a mojí družiny tam budou i kapely, které vystupují na Majálesu!

Hlavní partneři