Niki

Za Báňskou

OSTRAVA-VSB-kralovna
Ahoj! Já jsem Nikča a studuji prvním rokem na Vysoké škole báňské, kde mám obor ekonomika sportovní management. Jsem člověk, co má na vše čas, takže vše dělám na poslední chvíli, někteří by mi za to hlavu utrhli, ale na druhou stranu se nerada dopředu stresuji. Od mala se věnuji různým sportům, a celkově jsem člověk pro každý bláznivý nápad. Pocházím z Valašska, takže jako správná děvucha si čas od času dám nějakou pořádnou slivku!
Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2023?

Být královnou o tom sní každá holčička od mala, tak proč si to aspoň nezkusit zažít a jít do tohohle zážitku po hlavě? Já jsem pro každou bláznivou věc, a proto s radostí budu prezentovat naši školu, protože chceme vidět vládnout zelené barvy!

Co pro tebe znamená MSK a jakého města si nejvíc vážíš?

Jsou jen dva typy lidí. Buď jsi Ostravák, jak cyp anebo se tu mezi námi ztratíš. Ostravu mám ráda už jen díky té naší mluvě, jak se říká: „Ostravaci maju kratke zobaky!” pořád lepší, než je mít dlouhé ;). Ovšem celý MSK kraj stojí za zmínku už jen díky Beskyd a akcí, které se tu neustále konají.

Je ještě něco co bys nám chtěla sdělit?

Již 7.5. Vás všechny zelená barva pohltí. Nechť VŠB vyhraje historicky první volbu krále a královny!

Rád bych tě pozval na:
Majálesový průvod

Fenomenální jízda Ostravou v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, se blíží! Alegorické vozy nejrůznějších podob se vypraví 7. května v 10:30 směrem k open-airu v DOV. Kromě mě a mojí družiny tam budou i kapely, které vystupují na Majálesu!

Hlavní partneři