Vojta

Za Ostravskou

OSTRAVA-OU-kral
Čaues, jsem Vojta. Životem putuju s humorem, radostí a do cesty se mi plete sport. Studium mi zabírá soustu času, ale i tak dělám tátu 14 dětem. Když nejsem na hřišti, najdeš mě ve fitku. Joo a nikdy neodmítnu pozvání na dobré jídlo.
Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2023?

Kandidoval jsem trochu nechtěně, ale už teď jsem vděčný za to, co jsem si zkusil i za to, co mě ještě čeká. Samozřejmě chci, aby měli spolužáci stále možnost si z někoho dělat srandu a tuhle zábavu jim budu dopřávat po celý rok. Doufám, že se nám tímto podaří propojit studenty všech fakult OSU, poznáme nové přátele a vytvoříme nezapomenutelné vzpomínky.

Co pro tebe znamená MSK a jakého města si nejvíc vážíš?

Spousty lidí mimo MSK vidí naši mluvu jako útočnou a já s nimi sice souhlasím, ale styl řeči je právě to, co nás definuje. Ostrava je hlučná, sprostá, ale nádherná. Je to město, kde vznikají velká jména a lidé, kteří se nebojí říct věci tak, jak jsou. Držíme všichni pospolu a problémy řešíme rychle a rázně. Město tvoří lidé, a proto je Ostrava místem, kde jsem se narodil a kde také zemřu! Jen po studiu asi na chvíli zmizím.

Je ještě něco co bys nám chtěl sdělit?

Nejúspěšnějšími se stanou ti, kteří jsou nejvíce hladoví. A já mám hlad pořád. Ostravská!

Rád bych tě pozval na:
Majálesový průvod

Fenomenální jízda Ostravou v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, se blíží! Alegorické vozy nejrůznějších podob se vypraví 7. května v 10:30 směrem k open-airu v DOV. Kromě mě a mojí družiny tam budou i kapely, které vystupují na Majálesu!

Hlavní partneři