Radek

Za Slezskou

OSTRAVA-SU-kral

Ahoj, jmenuji se Radek a studuji Angličtinu pro odbornou praxi. Původně jsem studoval na UPOLu v Olomouci, ale tam mi to moc nesedlo, tak jsem se rozhodl přesunout do Opavy. Ve volném čase se věnuji hlavně hudbě, hraji na kytaru a zpívám, zároveň jsem v kapele. Taktéž hraji videohry, zajímám se o sci-fi a fantasy světy a chodím na všemožné akce s kamarády.

Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2024?

Upřímně? Ani nevím. Hádám, že částečně kvůli soutěživosti, ale taky kvůli těm zkušenostem co si z toho odnesu a možnosti reprezentovat SLU. A taky to bude dobrý příběh na vyprávění.

Co pro tebe znamená MSK a jakého města si nejvíc vážíš?

MSK je místo, ve kterém jsem se narodil, vyrůstal a strávil drtivou většinu svého života, zároveň tu žije většina mých kamarádů, čili k němu mám prakticky celoživotní pouto. Co se měst týče, tak nejvíce si vážím asi Opavy, je to krásné historické město.

Je ještě něco co bys nám chtěl sdělit?

Co víc říct? Všechny cesty teď vedou na majáles, tak přijďte též!

Rád bych tě pozval na:
Majálesový průvod

Fenomenální jízdu Ostravou v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, se blíží!. Alegorické vozy v nejrůznějších podobách se z Masarykova náměstí vypraví 4. května v 11:10 směrem k open-airu do DOV. Kromě mě a mojí družiny tam budou i kapely, které vystupují na Majálesu!

Hlavní partneři