Kyf

Krakovská

13
I líní to v životě daleko dotáhnou.

Wassap guys... jsem Kryštof. Studuju služby cestovního ruchu na Střední škole společného stravování v Ostravě-Hrabůvce a mezi moje hlavní přednosti patří záliba o přírodu. Ne že jsem nějak eco-friendly, ale mám rád lesy. Taky jezdim na longboardu, velice žbožňuju piercingy a kérky. Od obojího mám tak akorát (nejvíc pyšný jsem na moji vytetovanou kočičku), pak ještě samozřejmě miluju hudbu. Kandiduju, protože vždycky odcházím jako vítěz a ve svém slovníku nemám slovo prohra.

Proč by ses chtěl stát Princem Majálesu 2024?

Celkove nejenom tu kandidaturu na princem ale i Majálesabsolvuju tento rok poprvé. Myslím si, že je to super zkušenost se takto seznámit s neskutečným množstvím lidí. Hlavně si myslím, že v tomto případě pravidlo “není důležité vyhrát, ale zúčastnít se” neplatí, jelikož já nedělám nic jiného než že vyhrávám. A i kdybych to nevyhrál (cožse nestane) tak i tak odejdu spokojený, že jsem poznal mega moc super lidí. 

Co bys vzkázal středoškolákům?

Nikdy nic neni tak strašné jak se zdá. Tim myslim to, že ať už se vám škola, na které jste, sebevíc nelíbí, tak možnost změny je vždy. Střední zvládne úplně každý.

Chtěli bychom tě pozvat na
Slavnostní vyhlášení nového Prince a Princezny Ostravského Majálesu

V sobotu 4. května se na našlapaném Open-Airu rozhodne o tom, kdo se stane přístím Princem a Princeznou Ostravského Majálesu.

Čeká tě nezapomenutelný průvod a slavnostní vyhlášení na Pop stagi. Přijď podpořit svého favorita a oslavit studentský měsíc v Ostravě!

Hlavní partneři