Patrik

Krakovská

17

Zdravíško vespolek, mé jméno je Patrik a jsem takový místní vtipálek. Studuju cestovní ruch na střední skole společného stravování v Ostrave-Hrabuvce. Moje záliba je vytvořit usměv na tváři každému, se kterým zrovna interaguju. Mimo jiné si taky klikám dost fortnajtky a je to moje záliba už 5 let. Taky jsem jezdil na skejtu, ale kvůli mému změněnému programu dne v pubertě se toho dost změnilo. Troufnu si říct, a to bez pardonu, že koruna na hlavě by mi padla jako z ulitá a rád bych se tady toho postu ujal.

Proč by ses chtěl stát Princem Majálesu 2024?

Když už někde jdu, tak si jdu pro výhru po které toužím. Majáles přišel znenadání a cítil jsem z toho dobrou příležitost zkusit úplně něco jiného, co jsem v životě nedělal a ani jsem takovou představu neměl. Proto chci vyhrát, abych měl co nejlepší a nezapomenutelný zážitky a mohl mít před svým jménem titul princ.

Co bys vzkázal středoškolákům?

Jeb systém. 

Chtěli bychom tě pozvat na
Slavnostní vyhlášení nového Prince a Princezny Ostravského Majálesu

V sobotu 4. května se na našlapaném Open-Airu rozhodne o tom, kdo se stane přístím Princem a Princeznou Ostravského Majálesu.

Čeká tě nezapomenutelný průvod a slavnostní vyhlášení na stagi. Přijď podpořit svého favorita a oslavit studentský měsíc v Ostravě!

Hlavní partneři